(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kaffeemuehlen (Nr 5286194)

Kaffeemuehlen

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 880.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norwegia, Østfold, Askim

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa typy: sprzęty elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Jeżeli zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o właściwe osłonięcie urządzenia. W momencie, kiedy planujesz przewieźć urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba wyjąć oraz spakować osobno. W momencie przewozu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD trzeba domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Koszt transportu AGD zależy głównie od gabarytów, wagi oraz działania wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.