(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-05-24 20:52

Kajak (Nr 2747204)

Kajak

Długość [m]:

4.7

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 382.00 km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa stanowi bazę obecnych zamówień i gwarantuje firmom przewozowym należyty dostęp do przesyłek uszeregowanych według kategorii. Żeby skorzystać z giełdy przewozowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest całkiem bezpłatna. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to powinno się dodać swoje zlecenie (gdy jesteś zlecającym przewóz) lub wyszukać ofertę na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia dostęp do wielu tysięcy ogłoszeń w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym przewóz - sposobność zaprezentowania swojej paczki setką przewoźników, którzy błyskawicznie przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy oferty transportowe dla przeróżnego typu ładunków. Ludzie zlecający przewóz mają możliwość zgłosić przewóz w ramach wielu kategorii, na przykład: meble, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery wodne, części i akcesoria, palety, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, zwierzęta jak i wiele innych. Do najczęściej używanych kategorii zleceń transportowych zaliczają się: transport samochodów, transport palet, jak również giełda przeprowadzek. Znakomitą większość zlecanych ofert tworzą zlecenia przewozowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Sędziejowice, 98-160, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jasło, Polska

Termin elastyczny