Kamień (Nr 6029049)

Kamień

Waga w kg (łączna):

20000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 145.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Strzegom

10 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

10 sie 2020


Transport wywrotką

        W momencie kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

            Samochód - wywrotka to typ pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować nawet 32 tony.

            Żeby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł mniej, niż standardowa cena.