(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-05 09:00

Kamień dekoracyjny do 24 ton

(Nr 1827569)
Kamień dekoracyjny do 24 ton

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 303.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebny transport samochód ze skrzynią samowyładowczą towar kamień dekoracyjny 24 ton.

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Jeżeli poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.


            Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.


            Żeby dostać dobrą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.


            Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych mniej, niż standardowa opłata.


Adres i termin nadania

48-220 Łącznik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stary Sącz, Polska

Termin elastyczny