(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-05 09:00

Kamień dekoracyjny do 24 ton

(Nr 1827569)
Kamień dekoracyjny do 24 ton

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 303.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebny transport samochód ze skrzynią samowyładowczą towar kamień dekoracyjny 24 ton.

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą przewieźć oraz od metody wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować aż 32 tony.

    Żeby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 złotych taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Łącznik, 48-220, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stary Sącz, Polska

Termin elastyczny