(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-27 07:43

Kamper (Nr 2754464)

Kamper

Długość [m]:

7.1

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1466.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. W trakcie przewożenia takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, można wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Charleroi, Belgia

27 maj 2018

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

31 maj 2018