(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kamper (Nr 4746340)

Długość [m]:

5.6

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2800.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1809.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Bude

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. W trakcie transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji niedrogiego transportu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najlepszą propozycję.