Kamper (Nr 6045298)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

3200

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3060.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Norte, Porto

Od 12 maj 2020 do 29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tychy

Od 18 maj 2020 do 1 cze 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie transportu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je dobrze przytwierdzić tak, aby w czasie przewozu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji tańszego przewozu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą ofertę.