(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-06 10:41

kamyk

(Nr 2011874)
kamyk

Waga w kg:

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

950

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 211.00 km

Informacje dodatkowe:

wywrotka potrzebna

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 12:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.


            Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.


            Aby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.


            Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż zwykła opłata.


Adres i termin nadania

Ołdrzychowice Kłodzkie, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

7 wrz 2017