(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-06 10:41

kamyk

(Nr 2011874)
kamyk

Waga w kg (łączna):

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

950

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 211.00 km

Informacje dodatkowe:

wywrotka potrzebna

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 12:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to model pojazdu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przetransportować oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.

    Aby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na wywrotce, powinno się dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych taniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Ołdrzychowice Kłodzkie, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

7 wrz 2017