(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 17:24

kanapa

(Nr 1874879)
kanapa

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 25.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

170 zł

ID firmy: 60757
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-07-2017, 12:10

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-04, 08:09

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości: (1)

Rafał P. (Przewoźnik)
02-07-2017, 12:11
Witam, możemy wykonać kompleksową usługę za 170 zł w wtorek. Zapraszam i pozdrawiam, Rafał

200 zł

ID firmy: 22342
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 18:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do transportu przedmiotów, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Nakło nad Notecią, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny