(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-31 13:00

Kanapa

(Nr 1999454)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 454.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 49709
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 12:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-09-01, 14:32

Ogłoszenie nieaktualne. Nie szukam już transportu.

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunku odbiór 1.09 godz 14.30 - 15.30, dostawa max środa. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, kiedy transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Później warto przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Bytów, Polska

Od 31 sie 2017 do 1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Bożejowice, Polska

Termin elastyczny