(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-20 21:11

Kanapa

(Nr 2168226)

Długość [m]:

1.9

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 354.00 km

Informacje dodatkowe:

Kanapa jest nierozkładana, bez ukrytych szuflad, w jednym kawałku.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 39052
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 21:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-12-10

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

załadunek sroda , dostawa n aczwartek lub sobote.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (1)

Anna C. (Przewoźnik)
20-11-2017, 21:20
* Do pomocy jest 1 kierowca. * Oferta transportowa ważna w dniu jej złożenia. * W przypadku późniejszej akceptacji zastrzegamy prawo do odmowy przyjęcia zlecenia. Powodem odmowy może być już pełne auto. * Meble, sprzęt AGD RTV , części samochodowe i inne towary podatne na zarysowania muszą być BEZWZGLĘDNIE zabezpieczone w folie stretch i kartony.

300 zł

ID firmy: 56946
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 22:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Czaczki Małe, 16-061, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny