(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-26 09:06

kanapa

(Nr 2322444)
kanapa

Długość [m]:

192

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 280.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

240 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 09:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport w przyszłym tygodniu, termin do uzgodnienia.

Cena (zawiera VAT): 240 zł

Wiadomości:

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 09:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Później wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Laszczki, Polska

Od 27 sty 2018 do 29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Łęka Mroczeńska, Polska

Od 27 sty 2018 do 29 sty 2018