(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 16:28

Kanapa

(Nr 2328396)
Kanapa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,04

Wysokość [m]:

0,91

Waga w kg (łączna):

53.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 158.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 48485
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 23:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-28, 23:53

Opis oferty:

Witam Termin i godziny do ustalenia, często jeździmy na tej trasie. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

950 zł

ID firmy: 2017
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 07:46

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

990 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeśli przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład mokrą gąbką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biała Podlaska, Polska

Termin elastyczny