(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 16:28

Kanapa

(Nr 2328396)
Kanapa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.04

Wysokość [m]:

0.91

Waga w kg (łączna):

53.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 158.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 48485
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 23:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-28, 23:53

Opis oferty:

Witam Termin i godziny do ustalenia, często jeździmy na tej trasie. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

950 zł

ID firmy: 2017
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 07:46

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

990 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od  zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

Na początek, jak przewozimy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. wilgotną ściereczką. Później warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność  na szklane części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biała Podlaska, 21-500, Polska

Termin elastyczny