(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-31 15:39

Kanapa + duza lawa

(Nr 2339216)
Kanapa + duza lawa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 426.00 km

Informacje dodatkowe:

W Brukseli potrzebny lift (pierwsze pietro, dom), w Achenheim mozna wniesc przez klatke schodowa (pierwsze pietro)

Oferty od Przewoźników (0)

10 zł

ID firmy: 671766
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-02-2018, 20:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-09 do 2018-05-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 10 zł

Wiadomości:

2000 zł

ID firmy: 604892
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-02-2018, 01:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-01 do 2018-06-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, z przyjemnoscia zrealizujemy Panstwa zlecenie, jestesmy na codzien w Polsce lub Affligem kolo Brukseli. Pelny profesionalizm oraz ubezpieczenie zapewnione. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie. Centralwest

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2200 zł

ID firmy: 12961
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-02-2018, 12:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-05 do 2018-05-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od  zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną szmatką. Potem warto przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę  na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

 

Adres i termin nadania

Bruksela, 1000, Belgia

Od 9 maj 2018 do 10 maj 2018

Adres i termin dostawy

Achenheim, 67204, Francja

Termin elastyczny