(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-31 15:39

Kanapa + duza lawa

(Nr 2339216)
Kanapa + duza lawa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 426.00 km

Informacje dodatkowe:

W Brukseli potrzebny lift (pierwsze pietro, dom), w Achenheim mozna wniesc przez klatke schodowa (pierwsze pietro)

Oferty od Przewoźników (0)

10 zł

ID firmy: 671766
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-02-2018, 20:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-09 do 2018-05-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 10 zł

Wiadomości:

2000 zł

ID firmy: 604892
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-02-2018, 01:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-01 do 2018-06-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, z przyjemnoscia zrealizujemy Panstwa zlecenie, jestesmy na codzien w Polsce lub Affligem kolo Brukseli. Pelny profesionalizm oraz ubezpieczenie zapewnione. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie. Centralwest

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2200 zł

ID firmy: 12961
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-02-2018, 12:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-05 do 2018-05-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bruksela, 1000, Belgia

Od 9 maj 2018 do 10 maj 2018

Adres i termin dostawy

Achenheim, 67204, Francja

Termin elastyczny