(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-22 12:15

Kanapa + duza lawa + materac 2os+fotel

(Nr 2404476)
Kanapa + duza lawa + materac 2os+fotel

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 427.00 km

Informacje dodatkowe:

W Brukseli potrzebny lift (pierwsze pietro, dom), w Achenheim mozna wniesc przez klatke schodowa (pierwsze pietro)

Oferty od Przewoźników (0)

1840 zł

ID firmy: 12614
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 23:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-01 do 2018-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-05-31, 23:01

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe OCP Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V wyposażony w windę załadunkową 750kg. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 1840 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bruksela, 1000, Belgia

9 maj 2018

Adres i termin dostawy

Achenheim, 67204, Francja

9 maj 2018