(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 07:18

Kanapa+fotel

(Nr 1876076)
Kanapa+fotel

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

70.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 345.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 421602
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 09:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

Michal L. (Zleceniodawca)
28-06-2017, 16:38
Witam kiedy możliwy jest transport?

420 zł

ID firmy: 582467
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-07-2017, 20:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-07-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 420 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Później należałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Nidzica, Polska

Termin elastyczny