(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-09-18 19:21

Kanapa i fotel

(Nr 1108782)
Kanapa i fotel

Długość [m]:

2,20

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

0,70

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 5.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

50 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2016, 08:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-09-19 do 2016-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-09-30, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 50 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych meblach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia, Olgierda

21 wrz 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia, 81-304, Śląska, 74

21 wrz 2016