(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-03 07:39

kanapa i łóżko małżeńskie

(Nr 2252415)
kanapa i łóżko małżeńskie

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 246.00 km

Informacje dodatkowe:

Będę potrzebował transportu pod koniec lutego.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 460358
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 08:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-16

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-21, 08:15

Opis oferty:

Dzień dobry proponuje transport bezpośredni odbiór i dostawa tego samego dnia, pomoc w załadunku i rozładunku. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 512934
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 12:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-05, 12:43

Opis oferty:

Załadunek środa dostawa bezpośrednio, auto chłodnia, czyste wyłożone białym plastikiem, nie jestem kurierem dlatego samochód niezaładowany, nie musi być pakowane na żadnej palecieała. to jest auto do delikatnych przesyłek

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 11:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Później warto zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

Termin elastyczny