(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2015-11-15 23:33

kanapa narożna

(Nr 325275)
kanapa narożna

Długość [m]:

2,5m

Szerokość [m]:

1,5m

Wysokość [m]:

0,5m

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

30zł

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 10.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

50 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2015, 10:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-11-16 do 2015-11-17

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2015-11-18, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 50 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że nieprawidłowości na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną szmatką. Potem należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź, Wyszyńskiego, 31

16 lis 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź, Pomorska, 79

Od 16 lis 2015 do 17 lis 2015