(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-01 02:21

kanapa po rozlorzeniu 140/200

(Nr 2340584)
kanapa po rozlorzeniu 140/200

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

140

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 108.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

420 zł

ID firmy: 40875
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 08:04

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 420 zł

Wiadomości:

1100 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 09:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-03-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Haga, Holandia

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Tilburg, Holandia

Termin elastyczny