(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kanapa tylna mercedes 190 (Nr 5962873)

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Dystans: 453.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Masłońskie

Od 27 mar 2020 do 28 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Piła

Od 28 mar 2020 do 30 mar 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).