(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 15:23

kanapy, stoły, fotele i hokery

(Nr 1919959)
kanapy, stoły, fotele i hokery

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1237.00 km

Informacje dodatkowe:

Wszystko zajmie około 40m3, waga 2200kg

Oferty od Przewoźników (0)

9000 zł

ID firmy: 577046
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 13:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-08-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-06, 13:14

Opis oferty:

Witam zabierzemy wszsytko naraz oraz pomozemy zroganizowac doprawe celna jesli bedzie taka potrzeba zapraszam dowspolprafcy.

Cena (zawiera VAT): 9000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Później należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Gryfino, Polska

Od 28 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Stavanger, Norwegia

Od 1 sie 2017 do 4 sie 2017