Kart (Nr 6139489)

Długość [m]:

1.85

Szerokość [m]:

1.30

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

85

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 365.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Puçol

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla-La Mancha, Guadalajara

Termin elastyczny


Transport gokartów

Przewóz gokartów nie jest banalny, jak mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Taki przewóz można przeprowadzić na kilka sposobów. Gokarty można przetransportować przy wykorzystaniu przyczepki, busa albo zwykłego auta osobowego. W czasie przewozu gokarta, powinno się go solidnie zabezpieczyć, tak żeby nie zarysował się, jak także nie zniszczył samochodu, jaki go transportuje.

Transportując gokarta na przyczepce, powinno się go przymocować kilkoma taśmami mocującymi do podłoża tak, aby był unieruchomiony i nie ruszał się podczas przewozu. Dodatkowo nie zaszkodzi go także przykryć materiałem tak, aby warunki pogodowe nie oddziaływały niekorzystnie na jego funkcjonowanie.

Gdy transportujemy gokarty samochodem dostawczym albo pojazdem osobowym, przydałoby się - nie licząc taśm mocujących, wykorzystać obijaki, które zabezpieczą samochód przewozowy, jak także gokarta przed zarysowaniami. Dodatkowo należy nie zapomnieć, aby wypompować z gokarta jakiekolwiek substancje, takie jak paliwo czy olej. Płyny te, podczas przewozu mogą wydostać się z gokarta i zniszczyć tapicerkę. Oprócz tego, zapachy wydostające się z tych substancji, potrafią stać się wysoce denerwujące dla prowadzącego pojazd, do tego stopnia, że skupienie jego zmaleje i dojdzie do kolizji. W pewnych przypadkach może nawet przekreślić dalszy transport gokarta.

Gdy sami nie możemy przewieźć gokarta - w szczególności jeżeli mamy ich kilka, wtedy nie ma przeszkód to zlecić przewoźnikowi. Koszt transportu gokarta, głównie uzależniony jest od odcinka jaki jest do przejechania między załadunkiem, a rozładunkiem. W takiej sytuacji najlepiej jest zlecić oszacowanie kosztów oraz przewóz firmie transportowej. Najłatwiej jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl. Zlecając przewóz w portalu Clicktrans, wystarczy podać odległość miedzy załadunkiem a wyładunkiem, planowany termin transportu oraz liczbę przewożonych gokartów, a bardzo szybko setki firm transportowych ujrzy to zgłoszenie i zareaguje.