(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kart (Nr 7604020)

Kart
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kart
210 x 150 x 80 cm
120 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
120 kg
Dystans
917 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 29 mar 2021 do 8 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kantabria, Colindres

Od 9 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport gokartów

Transport gokartów nie jest łatwy, jak mogłoby się na początku wydawać. Taki przewóz da się przeprowadzić na parę sposobów. Gokarty jest możliwe przetransportować przy wykorzystaniu przyczepki, auta dostawczego albo zwykłego pojazdu osobowego. Podczas przewozu gokarta, trzeba go solidnie unieruchomić, aby nie uległ zniszczeniu oraz nie zniszczył samochodu, który go transportuje.

Transportując gokarta na przyczepce, trzeba go zabezpieczyć kilkoma pasami mocującymi do podłoża tak, żeby został unieruchomiony i nie ruszał się w czasie transportu. Dodatkowo można go także otulić kocem tak, aby warunki atmosferyczne nie wpływały niekorzystnie na jego funkcjonowanie.

W trakcie, kiedy transportujemy gokarty samochodem dostawczym albo samochodem osobowym, należy - nie licząc pasów mocujących, użyć obijaków, które zabezpieczą samochód przewozowy i gokarta przed zarysowaniami. Również trzeba pamiętać, aby wypompować z gokarta wszystkie płyny, np. jak benzyna czy woda. Płyny te, w czasie transportu potrafią wylać się na zewnątrz oraz pobrudzić tapicerkę. Dodatkowo, opary pochodzące z tych cieczy, potrafią stać się szczególnie nieprzyjemne dla prowadzącego pojazd, do tego stopnia, że uwaga kierowcy zmaleje i dojdzie do kolizji. W niektórych przypadkach potrafi nawet uniemożliwić dalszy przewóz gokarta.

W przypadku, kiedy samodzielnie nie mamy możliwości przewieźć gokarta - w szczególności kiedy mamy ich parę, wtedy warto to zlecić przewoźnikowi. Koszt transportu gokarta, zazwyczaj zależy od odcinka jaki jest do pokonania między załadunkiem, a wyładunkiem. W takim momencie najodpowiedniej jest zlecić wycenę oraz transport firmie przewozowej. Najłatwiej jest skorzystanie z usług giełdy transportowej Clicktrans.pl. Zlecając przewóz na portalu Clicktrans, wystarczy podać trasę, przybliżony czas transportu oraz liczbę przewożonych gokartów, a w krótkim czasie setki przewoźników ujrzy to zgłoszenie i zareaguje.