(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

kart rotax max (Nr 7547197)

kart rotax max
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
kart rotax max
120 x 100 x 50 cm
65 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
65 kg
Dystans
693 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Alacant / Alicante

26 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Estremadura, Badajoz

Od 5 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport gokartów

Przewóz gokartów nie jest łatwy, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Taki transport da się przeprowadzić na parę sposobów. Gokarty jest możliwe przewieźć przy wykorzystaniu naczepy, półciężarówki lub zwykłego samochodu osobowego. Podczas transportu gokarta, trzeba go w jak najlepszy sposób ochronić, aby nie uszkodził się, jak także nie zarysował samochodu, który go transportuje.

Przewożąc gokarta naczepą, trzeba go przymocować kilkoma taśmami mocującymi do podłoża tak, aby został unieruchomiony oraz nie ruszał się w czasie transportu. Dodatkowo można go także osłonić brezentem tak, żeby warunki na zewnątrz nie rzutowały ujemnie na jego działanie.

Gdy transportujemy gokarty samochodem dostawczym albo pojazdem osobowym, można - oprócz pasów mocujących, posłużyć się obijakami, które zabezpieczą samochód transportowy, jak także gokarta przed uszkodzeniami. Dodatkowo trzeba nie zapomnieć, żeby usunąć z gokarta wszelkie ciecze, np. jak benzyna czy olej. Substancje te, podczas przewozu mogą wylać się z gokarta oraz pobrudzić auto. Co ważniejsze, gazy unoszące się z tych cieczy, potrafią stać się mocno rozpraszające dla prowadzącego pojazd w tak dużej mierze, że skupienie kierowcy zmniejszy się i dojdzie do kolizji. W niektórych przypadkach może nawet przekreślić dalszy przewóz gokarta.

Jeżeli samodzielnie nie możemy przewieźć gokarta - szczególnie kiedy mamy ich kilka, wtedy warto to zlecić przewoźnikowi. Koszt przewozu gokarta, w głównej mierze zależy od odcinka jaki jest do pokonania pomiędzy załadunkiem, a rozładunkiem. Przy takim problemie najodpowiedniej jest zlecić wycenę jak i transport przewoźnikowi zewnętrznemu. Najprościej jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl. Prosząc o transport na serwisie Clicktrans, wystarczy podać trasę, planowany czas transportu jak i ilość transportowanych gokartów, a w krótkim czasie tysiące przewoźników zobaczy to zgłoszenie i zareaguje.