(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kart x 2 (Nr 7679191)

Kart x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kart
160 x 104 x 50 cm
30 kg
2
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
60 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Peru, Callao, Lima

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 1 cze 2021 do 6 cze 2021


Transport gokartów

Przewóz gokartów nie jest banalny, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Taki przewóz można wykonać na parę sposobów. Gokarty da się przewieźć przy użyciu przyczepki, półciężarówki lub zwykłego auta osobowego. Podczas przewozu gokarta, trzeba go w jak najlepszy sposób unieruchomić, aby nie uszkodził się, jak także nie zarysował samochodu, jaki go przewozi.

Transportując gokarta na przyczepce, trzeba go przymocować paroma pasami mocującymi do dna tak, żeby został unieruchomiony i nie przemieszczał się w trakcie transportu. Oprócz tego, można go również otulić kocem tak, aby warunki pogodowe nie oddziaływały ujemnie na jego funkcjonowanie.

Podczas, gdy przewozimy gokarty pół ciężarówką albo autem osobowym, można - oprócz taśm mocujących, posłużyć się obijakami, które zabezpieczą pojazd przewozowy, jak także gokarta przed zniszczeniem. Również trzeba nie zapomnieć, żeby usunąć z gokarta wszelkie płyny, np. jak benzyna czy olej. Płyny te, podczas przewozu potrafią wylać się z gokarta oraz zanieczyścić samochód. Co więcej, zapachy wydostające się z tych cieczy, mogą stać się bardzo denerwujące dla prowadzącego pojazd, do tego stopnia, że uwaga kierowcy zmaleje i dojdzie do stłuczki. W pewnych przypadkach może nawet udaremnić dalszy przewóz gokarta.

W przypadku, kiedy samodzielnie nie mamy możliwości przetransportować gokarta - szczególnie gdy mamy ich parę, wówczas nie ma przeszkód to zlecić firmie transportowej. Koszt przewozu gokarta, z reguły uzależniony jest od odcinka jaki jest do pokonania między załadunkiem, a rozładunkiem. W takiej sytuacji najodpowiedniej jest zlecić wycenę oraz transport firmie transportowej. Najszybciej jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl. Zlecając przewóz w portalu Clicktrans, wystarczy podać miejsce załadunku i rozładunku, planowany czas realizacji oraz liczbę transportowanych gokartów, a w kilka chwil setki przewoźników zobaczy tą ofertę i zareaguje.