(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 16:00

karton

(Nr 2638664)
karton

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

8.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 170.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, należy opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Grajewo, 19-200, Polska

Od 28 kwi 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Ciechanów, 06-400, Polska

Termin elastyczny