(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-07-25 09:16

karton na palecie 170 cm wysoka waga 500 kg

(Nr 3009612)
karton na palecie 170 cm wysoka waga 500 kg

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1384.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od rozmiaru towaru, terminu transportu oraz dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się meble, paczki, artykuły budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych ładunków może wymagać kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków płynnych oraz ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Moskwa, Rosja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny