(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-27 13:04

Karton z drobnicą

(Nr 2420876)
Karton z drobnicą

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

28

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 378.00 km

Informacje dodatkowe:

Przesyłka ma trafić docelowo do Warszawy. W Sztokcholmie i kilku innych miastach m.in. Linkoping, Kalmar, Vaxio, oraz z drugiej strony Helsinborg, Malmö ... mamy także rzeczy do odebrania i dostarczenia do Polski.

Oferty od Przewoźników (0)

990 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-03-2018, 10:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-04-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości: (1)

Jan W. (Zleceniodawca)
02-03-2018, 20:06
Witam, za jakie przesyłki jest ta wycena?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Sundsvalls kommun, Szwecja

Od 27 lut 2018 do 5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

Od 1 mar 2018 do 10 mar 2018