(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-27 13:04

Karton z drobnicą

(Nr 2420876)
Karton z drobnicą

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

28

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 378.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Sundsvalls kommun, Szwecja

Od 27 lut 2018 do 5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

Od 1 mar 2018 do 10 mar 2018