(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 11:16

Karton z drobnicą Herrljunga (Nr 2637492)

Karton z drobnicą Herrljunga

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

7.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1395.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, warto opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Herrljunga kommun, Szwecja

Od 27 kwi 2018 do 15 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-703, Polska

Od 30 kwi 2018 do 19 maj 2018