(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-25 20:00

Karton z książkami i ubraniami - Kołobrzeg -> Szczecin (Nr 2751220)

Karton z książkami i ubraniami - Kołobrzeg -> Szczecin

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 133.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kołobrzeg, Polska

26 maj 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

28 maj 2018