(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-28 19:36

kartonik z rolka rozrządu do samochodu

(Nr 2246022)
kartonik z rolka rozrządu do samochodu

Długość [m]:

0.15

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1142.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Starogard Gdański, 83-034, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leudal, 6088, Holandia

Termin elastyczny