(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 13:43

Kartony (Nr 2752920)

Kartony

Długość [m]:

58

Szerokość [m]:

33

Wysokość [m]:

42

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

23

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1840.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

4 cze 2018

Adres i termin dostawy

Wieluń, 98-300, Polska

7 cze 2018