(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5 (Nr 7418092)

Sztuk
Kartony
1-5
Szacunkowa łączna waga
75 kg
Dystans
1799 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Slough

Od 7 lut 2021 do 21 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Czyżew

Od 7 lut 2021 do 28 lut 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.