(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 1–5 (Nr 7565208)

 Kartony 1–5
Sztuk
Kartony
1-5
Szacunkowa łączna waga
75 kg
Dystans
122 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, North Holland, Zwaagdijk

14 mar 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

14 mar 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.