(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 1–5 (Nr 7565876)

 Kartony 1–5
Sztuk
Kartony
1-5
Szacunkowa łączna waga
75 kg
Dystans
114 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, North Holland, Zwaagdijk

14 mar 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Południowa, Bleiswijk

14 mar 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują nietypowe kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.