(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Deski DIY x 1, Pianino elektryczne x 1 (Nr 7681613)

Sztuk
Kartony
1-5
Deski DIY
1
Pianino elektryczne
1
Szacunkowa łączna waga
430 kg
Dystans
1633 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 26 kwi 2021 do 27 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego mienia.