(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Karton duży x 4 (Nr 7765408)

Sztuk
Kartony
1-5
Karton duży
4
Szacunkowa łączna waga
175 kg
Dystans
481 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

11 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

13 cze 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.