Kartony 1–5, kola samochodowe z felgami 19" x 4 (Nr 7962527)

 Kartony 1–5, kola samochodowe z felgami 19" x 4
Sztuk
Kartony
1-5
kola samochodowe z felgami 19"
4
Szacunkowa łączna waga
155 kg
Dystans
770 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Austria, Dolna Austria, Lilienfeld

22 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

25 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.