(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Komoda duża x 1, Rower stacjonarny x 1 (Nr 6966839)

Sztuk
Kartony
1-5
Komoda duża
1
Rower stacjonarny
1
Szacunkowa łączna waga
150 kg
Dystans
1991 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Worcestershire, Redditch

Od 12 gru 2020 do 13 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Strzyżów

Od 19 gru 2020 do 20 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.