(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Kosz na pranie x 1, Stolik do laptopa x 1, Torba duża x 1 (Nr 8047981)

 Kartony 1–5, Kosz na pranie x 1, Stolik do laptopa x 1, Torba duża x 1
Sztuk
Kartony
1-5
Kosz na pranie
1
Stolik do laptopa
1
Torba duża
1
Szacunkowa łączna waga
106 kg
Dystans
270 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
6
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
9
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 27 wrz 2021 do 28 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.