(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Krzesło obrotowe x 1 (Nr 8267081)

Sztuk
Kartony
1-5
Krzesło obrotowe
1
Szacunkowa łączna waga
90 kg
Dystans
1248 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 23 sty 2022 do 28 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 26 sty 2022 do 30 sty 2022


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.