(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 1–5, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Wanienka dla niemowlat x 1, Wózek dziecięcy x 1, Fotelik s (Nr 7654643)

 Kartony 1–5, Łóżeczko dla niemowląt x 1, Wanienka dla niemowlat x 1, Wózek dziecięcy x 1, Fotelik s
Sztuk
Kartony
1-5
Łóżeczko dla niemowląt
1
Wanienka dla niemowlat
1
Wózek dziecięcy
1
Fotelik samochodowy
1
Szacunkowa łączna waga
115 kg
Dystans
1093 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Willebroek

Od 1 cze 2021 do 6 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego mienia.