(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Obraz duży x 1 (Nr 7895560)

Sztuk
Kartony
1-5
Obraz duży
1
Szacunkowa łączna waga
95 kg
Dystans
337 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.