Kartony 1–5, Odkurzacz mały x 1, Fotel x 2 (Nr 8023804) Wyróżnione

 Kartony 1–5, Odkurzacz mały x 1, Fotel x 2
Sztuk
Kartony
1-5
Odkurzacz mały
1
Fotel
2
Łączna waga:
150 kg
Dystans
2213 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Albania, Tirana, Tirana

Od 9 paź 2021 do 16 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Węgorzyn

Od 9 paź 2021 do 20 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.