(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Opona samochodowa x 4, Mały karcher x 1 (Nr 7064237)

Sztuk
Kartony
1-5
Opona samochodowa
4
Mały karcher
1
Łączna waga:
85 kg
Dystans
1985 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Highbridge

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Busko-Zdrój

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pudeł, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.