(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 1–5, Sofa narożna x 1, Sofa dwuosobowa x 1, Rama łóżka x 1, Lodówka z zamrażarką x 1, Pralk (Nr 7337122)

 Kartony 1–5, Sofa narożna x 1, Sofa dwuosobowa x 1, Rama łóżka x 1, Lodówka z zamrażarką x 1, Pralk
Sztuk
Kartony
1-5
Sofa narożna
1
Sofa dwuosobowa
1
Rama łóżka
1
Lodówka z zamrażarką
1
Pralka
1
Szacunkowa łączna waga
420 kg
Dystans
4025 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Manchester

Od 23 kwi 2021 do 24 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Islandia, Höfuðborgarsvæðið, Reykjavík

30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.