(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Suszarka do ubrań x 1 (Nr 6926738)

Sztuk
Kartony
1-5
Suszarka do ubrań
1
Łączna waga:
80 kg
Dystans
1717 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, England, London

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Rudy-Rysie

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka pakunków, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.