(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 1 (Nr 7995714)

 Kartony 1–5, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 1
Sztuk
Kartony
1-5
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Szacunkowa łączna waga
85 kg
Dystans
347 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 sie 2021 do 31 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Kwidzyn

Od 31 sie 2021 do 2 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego majątku.