(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Torba duża x 2 (Nr 7197726)

 Kartony 1–5, Torba duża x 2
Sztuk
Kartony
1-5
Torba duża
2
Szacunkowa łączna waga
125 kg
Dystans
544 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 13 sty 2021 do 28 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Szklarska Poręba

Od 13 sty 2021 do 31 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.